Czeka cię aranżacja wnętrz?

Wnętrze powinno wprawiać w dobry nastrój, zachęcać do spędzania czasu z bliskimi, być bezpieczne i funkcjonalne. Czeka cię aranżacja wnętrz? Sprawdź, na co zwrócić uwagę. Planując aranżację wnętrza, weź pod uwagę, kto będzie z niego korzystał. Jeśli urządzasz pokój dla dziecka, korzystaj z bezpiecznych rozwiązań, takich jak szuflady z prowadnicami spowalniającymi ruch przed zamknięciem, skrzynie na zabawki z systemem spowalniającym opadanie wieka.

To nie tylko pozwoli dłużej zachować meble w idealnym stanie, ale jest ważne dla bezpieczeństwa, mamy pewność, że dziecko nie przytnie sobie palców. Również w łazience można skorzystać z rozwiązań spowalniających opadanie deski sedesowej. Zwróć uwagę na detale: wysokie nóżki mebli pozwalają dotrzeć pod spód odkurzaczem, co ma znaczenie dla alergika.

Inwestuj w uniwersalne rozwiązania

Możliwość szybkiego dostosowania wystroju do wieku i nowych potrzeb dziecka, bez konieczności zmiany całej kolekcji mebli, pozwoli zaoszczędzić ci pieniądze. Wybieraj kolekcje minimalistyczne, uniwersalne, które pasują zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. W nich wystarczy zamienić łóżeczko niemowlęce na tradycyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *