Jak zaaranżować kuchnię?

W sieci jest tyle inspiracji dotyczących projektowania wnętrz, że trudno zdecydować się na konkretne rozwiązanie, a każdy wybór może zostawić niedosyt i poczucie rozczarowania. W niektórych pomieszczeniach liczy się wygoda i funkcjonalność, należy do nich kuchnia.

Jak zaaranżować kuchnię? Kilka wskazówek

Projektowanie wnętrz zależy do ich powierzchni. Spora kuchnia umożliwia zakup gotowych kolekcji mebli, przy małym metrażu warto wykonać projekt na zamówienie, który nieodzowny okaże się też, jeśli chcesz zabudować zmywarkę. Zagospodaruj powierzchnię pod sufitem, te miejsca sprawdzą się na przechowywanie naczyń, których rzadko używasz. Aby nie zabierać powierzchni pomieszczenia, w oknach powieś rolety. Jednak unikaj gotowych rolet z marketu, po montażu może się okazać, że trzeba zdjąć wywietrzniki. Taki dziury w oknach zwiększą rachunki za prąd.

Wybierz naturalne materiały

Alternatywą dla stołu z PCV są szklane stoły kuchenne. Takie tworzywo jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, w tym dla alergików, ale też trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Bez obaw możesz na nim stawiać gorące kubki i naczynia żaroodporne wyjęte prosto z piekarnika. Do takiego wystroju pasuje panel szklany zamiast glazury.

Dobrą ofertę znajdziesz na http://www.gr8design.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *